Adana Parça Eşya Taşıma

Adana parça eşya taşıma için Bir yerden bir yere şehir içi yada şehir dışı bir yada birkaç parça taşınması gereken eşyanız var ise dert etmeyin. Küçük ve büyük boy araçlar ile parça sayılabilecek eşyalarınızı tüm Türkiye çapında taşıyoruz. Bu bir adet buzdolabı olabilir yada 1 takım koltuk ta olabilir. Bu tür eşyaların taşınmasında paketleme ve montaj hizmetleri de veriyoruz.

Yatak odası takımını parça olarak Adana'dan İzmir'taşıtmak istediğinizde de monte işlemi ve yükleme işlemi ile beraber İzmir'de montaj işlemini de yapıyoruz. Paketleme ve sigorta işlemleri de tarafımızca yapılıyor. Normal ev taşır iken uyguladığımız tüm işlemleri parça taşımacılık da aynen uyguluyoruz.

 Adana Şehir İçi  Parça Eşya Taşıma

Şehir içinde bir mahalleden bir mahalleye de birkaç parça yada tek parça eşyalarınızın taşınması için hizmet veriyoruz. Örneğin letgo da beğendiğiniz bir konsol aldınız ve nakliyesi nasıl yapılacak diye düşünmeyin. Firmamızı aramanız ve adresi vermeniz yeterli olacaktır. Adana parça eşya taşıma da Yüklenmesi indirilmesi evinize kadar çıkartılması dahil nakliye işini yapıyoruz.

İlçeler arası da taşıma hizmetimiz mevcuttur. Adana ve ilçeleri arası da parsiyel taşıma hizmetleri ve seferleri düzenliyoruz. Tabi bu yerlere taşınacak eşyalarınızın yük bildirimini birkaç gün önceden yapmalısınız. Bizde buna göre araçta yerinizi ayıralım. Adana evden eve nakliyat ile parça eşya taşıma için farklı ebat araçlarımız mevcuttur.

 

Adana Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

 Adana'dan diğer tüm il ve ilçelere parça ev eşyası yada diğer tarz yüklerinizin taşınma işlemi de firmamız tarafından yapılır. Şehirler arası taşımacılık için zamanında teslimat bizim için en önemli konudur. Türkiye'nin neresine giderse gitsin 36 saat için de teslimat yapacak alt yapıya ve servis ağına sahibiz. Adana Ev taşıma hizmetlerimiz yanı sıra parça olarak da sürekli hizmet veriyoruz.

Tabi Adana dışına giden yük ve eşyalar için sigortalı taşıma hizmeti veriyoruz. Değerli eşyalarınız var ise bunların bildirimini vedeğerini bize bildirmeniz doğrultusunda sigorta poliçesi hazırlıyoruz. Tabi sigorta firmaları bazı ürünlerin tazminini bazı şartlar oluşmaz ise kabul etmiyor maalesef. Örneğin plazma televizyon orjinal kutuda değil ise asla kabul etmezler.

Parça eşya taşıma da taşıdığımız yük örneleri;

  •  Parça ev eşyası taşıma

  • Oto parçası taşıma

  • Parça kuru yük taşıma

  • Mobilya Taşıma

 Gibi örnekler ile ne hizmet verdiğimiz anlatmaya çalışalım. Kısacası hacim olarak çok yer kaplamayan ve ağırlığı 300kg geçmeyen tüm muhtelif yükler parça eşya taşımacılığına girer. Bu hizmetimizden yaralanmak için bize 05374092406 telefondan Yada Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Örneğin evinizde 1 takım koltuk var ve bunu Ankara ya göndermek istiyorsunuz. Bunu hali hazırda ANKARA'YA giden araçlarımzda bulunan boş bölümlere yüklemek kaydı ile taşıyoruz.