Adana Parça Eşya Taşıma

Adana parça eşya taşıma hizmetimiz sayesinde Bir yerden bir yere şehir içi yada şehir dışı bir yada birkaç parça eşya taşınması gereken eşyanız var ise dert etmeyin. Küçük ve büyük boy araçlar ile parça sayılabilecek eşyalarınızı tüm Türkiye çapında taşıyoruz. Bu bir adet buzdolabı olabilir yada 1 takım koltuk ta olabilir. Bu tür eşyaların taşınmasında paketleme ve montaj hizmetleri de veriyoruz.

Yatak odası takımını parça olarak Adana’dan İzmir’taşıtmak istediğinizde de monte işlemi ve yükleme işlemi ile beraber İzmir’de montaj işlemini de yapıyoruz. Adana Parça eşya taşıma için Paketleme ve sigorta işlemleri de tarafımızca yapılıyor. Normal ev taşır iken uyguladığımız tüm işlemleri parça taşımacılık da aynen uyguluyoruz.

adana parça eşya taşıma şirketi

                                    Adana  Şehir İçi  Parça Eşya Taşıma

Şehir içinde bir mahalleden bir mahalleye de birkaç parça yada tek parça eşyalarınızın taşınması için hizmet veriyoruz. Örneğin letgo da beğendiğiniz bir konsol aldınız ve nakliyesi nasıl yapılacak diye düşünmeyin. Adana parça eşya taşıma için  Firmamızı aramanız ve adresi vermeniz yeterli olacaktır. Yüklenmesi indirilmesi evinize kadar çıkartılması dahil nakliye işini yapıyoruz.

İlçeler arası da taşıma hizmetimiz mevcuttur. Adana ve ilçeleri arası da parsiyel taşıma hizmetleri ve seferleri düzenliyoruz. Tabi bu yerlere taşınacak eşyalarınızın yük bildirimini birkaç gün önceden yapmalısınız. Bizde buna göre araçta yerinizi ayıralım.

                                     Adana   Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

 Adana’dan diğer tüm il ve ilçelere parça ev eşyası yada diğer tarz yüklerinizin taşınma işlemi de firmamız tarafından yapılır. Şehirler arası taşımacılık için zamanında teslimat bizim için en önemli konudur. Türkiye’nin neresine giderse gitsin 36 saat için de teslimat yapacak alt yapıya ve servis ağına sahibiz. Ev taşıma hizmetlerimiz yanı sıra parça olarak da sürekli hizmet veriyoruz.

Tabi Adana dışına giden yük ve eşyalar için sigortalı taşıma hizmeti veriyoruz. Değerli eşyalarınız var ise bunların bildirimini vedeğerini bize bildirmeniz doğrultusunda sigorta poliçesi hazırlıyoruz. Tabi sigorta firmaları bazı ürünlerin tazminini bazı şartlar oluşmaz ise kabul etmiyor maalesef. Örneğin plazma televizyon orjinal kutuda değil ise asla kabul etmezler.

Parça eşya taşıma da taşıdığımız yük örneleri;

  •  Parça ev eşyası taşıma

  • Oto parçası taşıma

  • Parça kuru yük taşıma

  • Mobilya Taşıma

 Gibi örnekler ile ne hizmet verdiğimiz anlatmaya çalışalım. Kısacası Adana parça eşya taşıma konusu  çok yer kaplamayan ve ağırlığı 300kg geçmeyen tüm muhtelif yükler parça eşya taşımacılığına girer. Bu hizmetimizden yaralanmak için bize 05374092406 telefondan Yada Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.