Adana Ev Taşıma Şirketi

800

Adana Ev Taşıma Fiyatları
Adana/Merkez
Adana Ev Taşıma Detaylı bilgi
Adana Ev Taşıma Fiyatları Hakkında Bilgi
Adana Ev Taşıma Şirketleri Hakkında Bilgi

Siz değerli müşterilerimizi önemsiyor, titizlik ve önem gerektiren evden eve taşımacılığı sizler için en güvenli ve ekonomik şekilde gerçekleştiriyoruz. Telefon numaralarımızdan bizi arayarak veya ofisimize uğrayarak gerçekleştireceğimiz görüşme doğrultusunda, siz müşterilerimizle belirlediğimiz uygun tarih ve saatte evden eve nakliye hizmetiniz sağlanmaktadır.

adana ev taşıma şirketleri

Adana Ev Taşıma Sistemi Nasıl Olmalıdır ?

Milliyet Nakliyat, Adana ev taşıma  işinin tecrübe gerektiren bir hizmet olduğunu bilerek yola çıkar. Ev taşırken her aşamada itinayla hareket edilmeli ve taşıma süreci en pratik, hızlı ve sağlıklı şekilde gerçekleştirilmelidir. Profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gereken süreç müşterinin memnuniyetiyle sonuçlanmalıdır. Bir çok bölgede yıllardır hizmet verdiğimiz evden eve taşımacılık sektöründe, müşterilerimizin memnuniyetle ayrılması kalitemizin ve profesyonelliğimizin en önemli göstergesidir. Milliyet Nakliyat olarak, Seyhan bölgemizde de, deneyimimizle ve profesyonel ekibimizle siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Ev taşımak her zaman insanların ‘sorun’ olarak nitelediği strese girdiği  bir durumdur. Şirketimiz müşterilerimizin sorun olarak gördüğü, yük saydığı taşınma işini, güvenle, özenle gerçekleştirmekte ve müşterilerimizi yeni evlerine zahmetsizce taşımaktadır. Şirketimiz, deneyimiyle ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz müşterilerimize ekonomik çözümler üretmektedir.  Sabahın erken saatlerinden itibaren, müşterilerinin memnuniyetini esas alarak çalışan şirketimiz taşınma işini sizler için zordan kolaya dönüştürmektedir.

Milliyet Nakliyat olarak anlayışımız; taşıdığımız her eşyaya kendi eşyamız gibi özen göstermektir. Kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz hassasiyetin aynısını müşterilerimizin eşyalarına göstermek sorunsuz bir taşınma ile sonuçlandığı gibi, müşterilerimizin memnuniyetinin altında yatan sebep de yine bu anlayışımızdır. Sorunsuz ve başarılı bir taşıma için paketleme, taşıma, montaj gibi her basamakta alanında tecrübe sahibi elemanlar şarttır.

Adana Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Adana ev taşıma fiyatları taşınan evin oda sayısına göre değişir. Kat yüksekliği de direk olarak etki eder. Bugün Ortalama bir Adana ev taşıma fiyatı 1000-1500₺ arası değişkenlik gösterebilir. Fiyatlar 1. ve 10 kat arası farklı ve 10. kata üstü daha farklıdır. Kat yükseldikçe risk artacağından fiyatlarda artış gösterecektir. Tabi her ev için aynı fiyatı vermek mümkün değildir. Asıl fiyatlar yapılan ekspertiz sonrası belirlenecektir.

Firma olarak Adana ev taşıma fiyatlarından her zaman indirimler yapıyoruz. Ülkemizde bulunan enflasyon oranlarını dikkate alarak siz değerli müşterilerimizin bütçelerine uymaya çalışıyoruz.Ancak mazot fiyatlarının yada diğer verdi artışlarının sebep olduğu durumlarda özellikle şehirlerarası taşıma esnasında çok fazla indirim yapmamız zor oluyor.

Adana Şehir İçi Ev Taşıma Teknikleri Nelerdir ?

Adana Ev Taşıma  işi, bünyemizdeki paketlemede ve taşımada deneyim sahibi ekibimizle, müşterilerimizle belirlediğimiz tarih ve saatlerde gerçekleşir ve zamanında bitirilir. Şirketimiz, eşyalarınızı özenle paketleyerek güvenli bir şekilde taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir. Mutfak eşyalarınız ve kırılması muhtemel muhtelif eşyalarınız için özel kutu tasarım kasalarımız bulunmaktadır. Kırılabilme ihtimali olan eşyalarınız bu kasalara yerleştirilir ve eşyalarınızın taşınması maksimum titizlikle gerçekleştirilir. Sökülmesi gereken eşyalar elemanlarımız tarafından sökülerek taşımaya hazır hale getirilir.

Taşınması güç eşyalar güvenle indirilip aracımıza yerleştirilir.Tek parça halinde taşınması gereken eşyalar, havalı naylonlarla sarılır ve yeni eve de müşterilerimizin talebi üzerine aynı şekilde yerleştirilir. Odalardan alınan her koli, oda ismi ile işaretlenir ve yeni adresinizde odalara göre yerleştirme yapılır. Taşınma esnasındaki demonte ve montaj gibi işlemler tecrübe isteyen işlemlerdir ve bu işlemler yine alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Şirketimizin sizlere sunduğu bir diğer özellik ise; talebiniz doğrultusunda özel eşyalarınızın, bayan elemanlarımız tarafından paketlenmesidir. Eşyalarınızın güvenliğini sizler kadar önemsiyoruz ve bütün eşyalarınızın sigorta kapsamında olduğunu belirtmek istiyoruz. Evden eve nakliyat hizmetimizde kırılma, çalınma veya oluşabilecek başka zararlara karşı geniş kapsamlı eşya sigortamız bulunmaktadır.

Amacımız son sistem ile uyguladığımız ev taşıma nakliye hizmetlerini en ekonomik şekli ile siz değerli müşterilerimize sunmaktır biz eşyalarınızın size ifade ettiği değerin bilincinde olarak eşyalarınızı taşırız. Biz kapalı kasa kamyonet yük taşıma araçlarımızın çeşitliliği ile uzak yakın hiç bir yer sıkıntı olmaksızın isyanınızı taşırız.

Ücretsiz ekspertizimizle mobilya, elektronik eşya, piyano, kasa gibi değerli malzemelerinizi sigortalar Milliyet Taşımacılık güvencesi altında aracımıza depolar ve taşınma işleminizi gerçekleştiririz. Unutmayın eşya taşımada ulaştırma bakanlığının vermiş olduğu k3 taşıma belgesine sahip olunması şarttır. Adana’dan Türkiye’mizin her iline bir uçtan diğer ucuna sarsıntısız özel taşıma araçlarımız ile her türlü taşınma işleminizi gerçekleştiririz.

Adana Ev Taşıma Hizmetleri

Uygun  Adana Ev Taşıma için Adana evden eve naklşiyat  fiyatları araştırıyorsanız şirket olarak Şehir içinde profesyonel evden eve nakliyat  hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Tüm Türkiye çapında şehirler arası ev eşyası taşımacılığı hizmetimiz de mevcuttur. Bizim için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Çalışmalarımızı sizden gelen istekler doğrultusunda planlarız.  Anlaşmalarımız paketler halinde düzenlenir. Sizin seçtiğiniz ev taşıma hizmetimiz de ne söz vermişsek aynısını harfiyen uygularız. Adana’nın Seyhan,Çukurova ve Yüreğir,Sarıçam  ilçelerine bağlı tüm semtlerde hizmetimiz var. Adana  taşımacılık için tavsiye edilen firmalar arasında yerimizi çoktan aldık.

Profesyonel adana ev taşıma ve nakliye şirketimizin hizmetleri ile eşyalarınızda çizikler dahi oluşmadan yeni adreslerine ulaştırıyoruz. Titiz bir çalışma konsepti içinde hizmetler veren taşıma ekiplerimizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak hizmetler sunmaktadır. Adana’nın her köşesine ev taşıma hizmetleri sunuyoruz. Şehir içi nakliyat hizmetlerinin yanında şehirlerarası evden eve  nakliyat hizmetlerimizde de eşyalarınızı sigortalı olarak istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Küçük nakliye işleriniz için pikap nakliyat ve kiralama hizmeti de veriyoruz.

​Adana Ev Taşıma Şirketi Olarak Nasıl Çalışırız ?

Başlangıç aşamasında ekspertiz hizmeti uyguluyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde hem tanışmış hemde eşya ve ev konumunu tespit etmiş oluyoruz. Taşınma günü olası aksaklık yada anlaşmazlıkların önüne geçmiş oluyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe en çok yaşanan sorunlar nakliyeci ve müşteri arasında eşya miktarı konusunda yaşanır. Eşyalarınız size göre az olabilir ancak firma bunu çok olarak değerlendirebilir. İşte böyle sonuçlar olmaması için eşya başında anlaşmayı tercih ediyoruz.

​Anlaşma sağlandıktan ve ekspertiz yapıldıktan sonra taşıma günü belirlenir. Daha sonra sabah saat 7:30 civarı işe başlarız.  Eşyaların toplanması,paketlenmesi,mobilyaların de montaj işlemleri hepsi sırası ile ekibimiz tarafından yapılır. Garantili taşıma hizmeti veriyoruz. Taşınma esnasında bütün sorumluluk bize ait. Ayrıca sigorta ve sözleşme gibi evrak işlerinin hepsi eksiksiz olarak yapılır.

Firmamızdan ev eşyası taşıma  talebinde bulunan müşteriler için ekspertiz çalışmaları yapılmaktadır. Bu ön hazırlık aşamasında nakliye esnasında kullanılması gereken ambalaj malzemesi, taşıma ekibi elemanları, nakliyat aracının kapasitesi ve asansörlü araç kullanımının gerekli olup olmadığına bakılır.

 1+1, 2+1, 3+1 ev eşyalarını tek seferde taşıyabilecek geniş bir araç filomuz bulunmaktadır. Anlaşma sağlandığında nakliye günü belirlenir. Nakliye gününde tamamen organize olan taşıma ekipleri hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmalar yürütmektedir.

 Mobilyalar tek ek sökülerek ambalajlanır. Demonte olarak taşınan eşyalar yeni adresinde monte edilerek teslim edilir. Araç içerisinde de belirli bir sıra gözetilerek yerleştirme yapılır. Bu şekilde hem eşyaların zarar görmesi engellenir. Hem de daha hızlı bir şekilde nakliye sağlanır.

​Bugüne dek edindiğimiz evden eve taşımacılık deneyimlerimize bağlı olarak  profesyonel bir çalışma sistemi oluşturduk. Ekibimiz

özel eğitimler almış ve yıllardan beri bu işle uğraşan bu işe gönül vermiş elemanlardan oluşur. Her ekibimizde mobilya monta,beyaz eşya montaj ve profesyonel olarak paketleme yapacak elemanlar mevcuttur. Adana Evden eve nakliyat  işleyişinde yapılması gereken tüm işleri yönetecek ekip başlarımız mevcuttur.

Adana Şehirlerarası Ev Taşıma İçin Gereken Koşullar Nelerdir ?

Adana Şehirlerarası ev taşıma  hizmetinin kesinlikle profesyonel ve kaliteli bir şekilde sunulması gerekiyor. Müşterilerimizin en değerli eşyalarını taşıdığımız bilincinde olarak kendi eşyalarımızı taşırmış gibi bir özenle nakliyat hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı daha kaliteli şartlarda taşıyabilmek ve eşyalarınızı düzenli bir şekilde nakliye edebilmek için, nakliye öncesinde ekspertiz hizmeti veriyoruz.

Ekspertiz hizmetimizle eşyalarınızın her birini detaylı raporumuzda yer vererek, hizmet maliyetini ve gerekli olan nakliye parçalarını net bir biçimde belirleyebiliyoruz. Hazırladığımız bu rapor çerçevesinde nakliye gününde eşyalarınızın her birinin niteliklerine özel olarak paketleme ürünlerini hazır bulunduruyoruz. Özellikle eşyaların niteliklerine uygun olmayan paketleme ürünlerinin yeterli güvenliği sağlayamadığından kesinlikle eşyalarınızı en iyi şekilde koruyacak türde paketleme ürünlerini kullanıyoruz. Adana ev taşıma hizmetimiz şehirerarası olarak ülkenin tüm illeri için geçerlidir.

Adana Eskişehir Arası Ev Taşıma Hizmeti

Adana Eskişehir ev taşıma Şirketi  firmamız hem Adana’da hemde Eskişehir ilinden şubesi olan bir nakliye firmasıdır onun için Adana Eskişehir arası evden eve taşıma işlerinden bize ulaşabilirsiniz eşyalarınızı Axa Sigorta güvencesiyle yeni adrese taşımanız için büyük bir öneme sahiptir. Firmamız nakliye işleminin her aşaması ile kusursuz bir şekilde ilgilenirken sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Özellikle nakliye işleminde var olan zorlukları yaşamamak istiyorsanız ve her alanda memnun edici sonuçlar karşınıza çıkmasını talep ediyorsanız bunun için firmamız en iyi adres olacaktır. Yılların verdiği tecrübe sayesinde her türlü taşımacılık hizmetinden son derece memnun çıkacağınız adresimiz sayesinde ekonomik ve hızlı bir çözüm yolu bulmuş olacaksınız.

Adana Diyarbakır Arası Ev Taşıma Hizmeti

Adana  Eskişehir ev taşıama ve evden eve nakliyat şirketleri seçimi ve şehirler arası nakliyat hizmeti oldukça önemlidir. Aldığınız nakliyat hizmetleri ile seçim yaptığınız nakliyat firması doğru orantılıdır. Adana Eskişehir arası nakliyat ve Eskişehir İstanbul nakliye etkili olan faktör şehirler arası nakliye şirketleridir. Bu sebeple hizmet aldığınız şehirler arası nakliye şirketi önemlidir.

Adana Eskişehir arası ev  taşıma fiyatları, şehirler arası nakliye şirketine bağlıdır. Adana  ev taşıma hizmetlerinin daha hızlı ve profesyonellikle sağlanıp güvenli taşımalar yapılabilmesi için asansörlü evden eve taşımacılık önemlidir.evden eve asansörlü taşıma hizmeti veren firmamız tüm Adana Eskişehir nakliyat talepleriniz için nakliyat sigortası yaparak sigortalı ve garantili taşımalar yapmakta