İstanbul Adana Arası Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul adana arası nakliyat
İstanbul adana arası ev taşımafiyatları
İstanbul adana arası evden eve nakliyat
İstanbul Adana evden eve nakliyat için bize ulaşın. Dönüş aracı olarak eşyalarınızı uygun fiyatlara taşıyoruz.
Facebook Comments

İstanbul Adana Arası Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde sivil vatandaşlarımızın yanı sıra her yıl milyonlarca memur farklı şehirlere tayin edildikleri için İstanbul Adana Arası  şehirler arası nakliyat büyük önem taşımaktadır.Firmamız bu gibi durumlar için donanımlı alt yapıya sahiptir.Nakliyat araçlarının tatminkar derecede bakımlı olması ve bagajlarının ev eşyası koymaya müsait ve korunaklı olması gerekir.Adana şehirler arası nakliyat eşyaların profesyonel bir şekilde paketlenmesi ve araç bagajında uygun bir şekilde düzenlenmesi gerekir.Uzun yolda önümüze her çeşit yol geleceği için eşyaların sallantıdan zarar görmemesi gerekir.

Müşterilerin mağdur olmaması için söz verilen saatte yükleme ve boşaltma yapılması Adana İstanbul Arası  şehirler arası nakliyat için en önemli konudur.Firmamız kısıtlı bütçe ile evini taşıtmak isteyen müşterilerine özel iki ev eşyası taşıma seçeneğini de sunmaktadır.Söylemek istediğimiz masrafı 6000 Tl olan bir taşımanın ,aynı istikamete taşınacak olan bir diğer kişinin eşyasını da alarak bu masrafı ikiye bölme sistemidir.

Tabi bu durumu eşyaların miktarı oda sayısı vesaire gibi durumlar belirler.Her taşımada bu durum söz konusu değildir.Araçlar genelde 2+1 olarak 2 ev eşyası alabilir ancak 2 adet 3+1 ev eşyası yüklemek biraz zor bir durumdur.Firmamızda aracın üstüne arkasına eşya koymak yani aracın kasasının dışına eşya koymak kesinlikle yasaktır.Bunun sebebi dışarıda kalan eşyalarınızın ıslanma ,düşme yada egzoz dumanına maruz kalma durumu vardır.Sizlere de tavsiyemiz bu gibi durumlardan kaçınmanızdır. Adana asansörlü taşımacılık için şubemiz vardır.

İstanbul Adana Arası Evden Eve Nakliyat  Fiyatları Ne kadar ?

İstanbul Adana arası evden eve nakliyat ev taşıma ve nakliye fiyatları tükün cinsi eşya miktarı ev kat yüksekliği ile orantılı olarak belirlenir. İstanbul Anadolu yakası ile Avrupa yakasından Adana’ya gelen yüklerin taşıma maliyetleri de farklı olur.  Bugün ortalama Adana İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatı 4500₺ rakamları bulur. Konuyla ilgili burada net fiyat yazmak hem sağlıklı olmaz hemde net olarak belirlenemez. Her taşıma işinin kendine has özellikleri ve masrafları vardır.

Bu sebeple telefonla bilgi almanız en doğru karar olacaktır. Biz firma olarak ekspertiz hizmeti ile beraber fiyatlandırma yapıyoruz.  Bunun mümkün olmadığı hallerde bize eşya yada yük resimlerini atmanızı istiyor ve ip uçları yakalıyoruz. Ancak İstanbul’dan Adana’ya bir Adana firması ile taşınmanız fiyat açısından avantaj yakalamanızı sağlayacaktır. Dönüş aracı olarak bazı yol masraflarından fedakarlık yapılarak müşterilere indirimler yapılabilir.

Hangi Firmalar İstanbul Adana Arası Evden Eve Nakliyat Yapar ?

Eğer siz İstanbul’dan Adana’ya taşınacaksanız Adana evden eve nakliyat firmalarını araştırmalısınız.  Çünkü İstanbul’a giden bir Adana firması dönüş için mutlaka iş arıyor olacak. Taşınma tarihlerini esnek tutup firmalara en az 1 hafta önceden bildirmeniz gerekir. Ev taşıma firmaları bu şekilde iyi bir planlama yaparak İstanbul’a gidis dönüş seferi ayarlar ve sizde kolayca taşınmış olursunuz.

Örneğin; 16.12.2019 tarihinde bir firma Adana’dan İstanbul’a kalkış yapacak diyelim. Sizin taşınma tarihinizde 18.12.2019 olsun .Bu firma en geç 17 sinde eşyasını teslim eder ve 18 inde eşyanızı yüklemek için çok rahat hazır olur. İşte erken rezervasyon yapmanın avantajı da bu olur.