sarıçam asansör kiralama

Sarıçam Asansör Kiralama

Mobil Asansör Nakliyat Profesyonel Sarıçam asansör kiralama firması olarak sizlere hizmet vermektedir. Sarıçam modüler asansör kiralama hizmetleri ile her türlü taşıma işi yapılabilmektedir. Bu işleri yapabilmek için gerekli tüm yetki belgelerine sahibiz. 10 Yıldan fazla tecrübeye sahip olan asansör kiralama firmamız deneyimli ve uzman personeli ile sizlere sorunsuz hizmet sunar. Size bir telefon kadar yakın olan Sarıçam  Kiralık Asansör firmasına güvenin gerisini merak etmeyin.

Eren nakliyat ve ev eşya taşıma asansörü kiralama şirketi olarak sizin mutluluğunuz bizim başarımızdır. 10 Yıl önce bu işe  başladığımızdan bu yana kendimizi geliştirdik. Eşya taşıma asansörü operatörlerimiz tecrübeli ve  her konuda sizlere yardımcı olacak kişilerden oluşur.

Sarıçam Ev Taşıma Asansörü Kiralama

Firmamız Sarıçam ev taşıma asansörü kiralama hizmetini profesyonel olarak sürdürmektedir. Pek çok alanda asansör kiralayabilirsiniz. Gerekli koşullar oluştuğu sürece asansör kullanımı size zaman olarak çok şey katacaktır. Aynı zamanda insan gücünü azaltarak çalışan insanların daha az yorulmasını sağlayacaktır. Asansör kiralama hizmetimiz ile neler taşınır hangi durumlarda kullanılır ;

Sarıçam Eşya Taşıma Asansörü Kiralama Fiyatları

Sarıçam asansör kiralama fiyatları ev başı yada saatlik olarak belirlenir. İnşaat firmaları için asansörler saatlik 250₺ olarak kiralanır. Diğer ev taşıma hizmetleri için kat aralığına göre belirlenir. Parça eşyalar için parça başı fiyat alınır. Mobilya mağazalarına ise kat yüksekliğine  ve eşya miktarına göre 200₺ ile 500₺  arasında fiyatlar çıkmaktadır. Bizden istenen hizmeti tam olarak bilmeden fiyat vermemiz mümkün değildir ve sağlıklı olmaz .

Sarıçam Asansörlü Taşımacılık

Sarıçam asansör kiralama şirketi olarak evden eve nakliyat hizmetimiz de mevcuttur. Kiralık asansör hizmetimiz kendi imkanı ile ev taşımak isteyen ve mobilya inşaat firmalarına kiralanmaktadır. 21 Katlı Eşya taşıma asansörümüz ile Sarıçam'ın tüm semtlerinde hizmet veriyoruz.

Sarıçam Kiralık Asansör Kullanım Alanları

Aklınıza Takılan Sık Asansör Kiralama Soruları

Acaba sizin isteiğiniz hizmet için asansör kullanılabilirmi gibi soruları kısaca özetleyelim. Bunu belirlemeke için ekspertiz hizmeti yapmamızda fayda var. Asansör kurulabilmesi için arazi şartları ev konumu ve hava koşullarının uygun olması gerekir. Ev balkon yada pencerenizde demir şebeke var ise bunların önceden planlanarak çıkarılması gereklidir. Bu yerlerin eşyaların geçeceği kadar geniş olması daha iyi olacaktır. Eşyalarınızın geçmeyeceği balkon yada pencerelere asansör kurmanın hiçbir faydası yoktur. Asansör kurulumu konusunda apartman sakinleri ve yönetimi mutlaka haberdar edilmelidir. Bu alanda park etmiş araçların olmaması hem zamandan kazanma hemde olası kazaların önüne geçmek için mecburidir.

Tek bir parça eşya için bile asansör kurabiliriz. Çok yüksek kat da buluna bir eşyanızı merdiven ile indirme imkanı yok ise sizin için bu işi asansör ile uygun fiyatlara yapabiliriz. Örneğin letgodan alınan bir buzdolabı,yada tamire giden bir koltuk takımı için asansör kiralama hizmetimizden dilediğiniz zaman yaralanabilirsiniz.