Adana Asansör Kiralama

Milliyet   nakliyat Profesyonel Adana evden eve asansör kiralama firması olarak sizlere hizmet vermektedir. Adana modüler asansör kiralama hizmetleri ile her türlü taşıma işi yapılabilmektedir. Bu işleri yapabilmek için gerekli tüm yetki belgelerine sahibiz. 10 Yıldan fazla tecrübeye sahip olan asansör kiralama firmamız deneyimli ve uzman personeli ile sizlere sorunsuz hizmet sunar. Size bir telefon kadar yakın olan Milliyet asansörlü nakliyat firmasına güvenin gerisini merak etmeyin. Adana şehir içi nakliyat  ev taşıma için  asansör kiralama için 7/24 ulaşın.

Geçen yıllarda  zor ve insan gücü ile yapılan pek çok iş artık yerini Adana mobil asansör kiralama ile kolay ve daha hızlıya bırakmış oldu. Ülkemizde geçen yıllara oran ile işçi sıkıntıları her sektörde zorlaşmaktadır. Gerek kalifiye eleman bulma zorluğu gerekse de ağır işleri yapabilecek güçlü eleman bulmak zorlaşmıştır. Tam bu sırada asansörün ülkemizde yoğunlaşmasıyla beraber bu iş yükünü hafifleten teknoloji yaygınlaşmış ve artık tam olarak bir Ankara kiralık asansör sektörü oluşmuştur.

Milliyet   Adana Evden eve nakliyat ve asansör kiralama şirketi olarak sizin mutluluğunuz bizim başarımız.

Adana Evden Eve Asansör Kiralama Fiyatları

Firmamız Adana asansör kiralama hizmetini profesyonel olarak sürdürmektedir. Pek çok alanda asansör kiralayabilirsiniz. Gerekli koşullar oluştuğu sürece asansör kullanımı size zaman olarak çok şey katacaktır. Aynı zamanda insan gücünü azaltarak çalışan insanların daha az yorulmasını sağlayacaktır. Asansör kiralama hizmetimiz ile neler taşınır hangi durumlarda kullanılır ;

  • Mobilya taşıma

  • Eşya Taşıma

  • Moloz Taşıma

  • İnşaat malzemesi taşıma

  • Parça eşya çıkarma

Adana da kiralık asansör arayanlar tam yerindesiniz. 7/24 Adana ili ve çevresinde asansör kiralama hizmeti vermekteyiz. Son teknolojik donanımlara sahip asansörümüz ile ev taşıma hizmetinin yanı sıra Asansör kiralama hizmetimiz mevcuttur. Kiralanan asansör Uzman kişilerce yönetilebilir, istenilen yerde asansör işlerinizi itina ve titizlikle yapılır. Sektörün en uygun fiyatları her zaman Adana Asansör kiralama olarak bir adım öndedir. Asansörümüzü Nakliyat işinizde , İnşaat işlerinizde , Mobilya taşıma işlerinizde ve bir çok işlerinizde yardımcı olacak şekilde kullanabilirsiniz. Asansörümüz Dış Cephe Asansörüdür.

Ev Eşyası Taşıma  Asansörü Kiralama

Adana evden eve asansör kiralama için bize müracaat ediniz. Taşıma işlerini kendi imkanlarınızda yapmak istediğinizde yüksek katlar için asansör kiralama hizmetimiz vardır.21. katada kadar çıkan asansörümüz ve operatörümüz taşıma işinizi koordine etmek için görevlendirilecektir.

Mobilya Taşıma İçin Asansör Kiralama

Eğer sizde bir mobilya mağazası sahibi iseniz ve  sattığınız ürünleri taşımada zorlanıyorsanız bize ulaşın. Yüksek katlı apartman dairelerine sattığınız mobilya ve diğer ürünlerinizin asansör ile kolayca taşınmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda nakliye aracı ve montaj elemanı desteğimizde mevcuttur.

Adana asansör kiralama ile ev eşyalarınızı kendi imkanlarınız ile yüksek katlara taşıma için bizden asansör kiralayabilirsiniz. Evden eve nakliyat asansörü kiralamak için bazı şartların yerine gelmesi gerekir. Asansör kurulacak balkon yada pencerelerinde demir şebeke var ise bunların önceden çıkarılması gerekir. Asansör kurulacak alanın önü açık olmalı ve önünde ağaç yada elektrik telleri  gibi engel teşkil edecek maddelerin olmaması gerekir.

 

Adana Asansör Kiralama Fiyatları

Adana asansör kiralama fiyatları ev taşıma için ev başı diğer işler için saatlik olarak belirlenir. Örnek olarak bir inşaatın katlarına malzeme çekilecek ise bunun fiyat saatlik olarak belirlenir.Ama bir ev taşınacak ise  bunun fiyatını da kat yüksekliği belirler. Örneğin 4.kat ile 5. kat arası bir ev taşıma için asansör kiralama bedeli 400₺ dir. Tek taraf için ise asansörün gideceği semte göre 250 ile 300 ₺ arası değişir.

Eşya Taşıma Asansörü Kiralama Fiyatları Adana

Adana eşya taşıma asansörü kiralama fiyatlarında siz değerli müşterilerimize her zaman indirim uyguluyoruz. Tabi bu noktada asansörün kaçıncı katlara kurulacağı çok önemlidir. Bu yüzden görüşmelerde katınızı tam söyleyiniz. Bina altında asma kat var ise bunu mutlaka bize bildirmelisiniz. Yada rampalı yerlerde olan evleri mutlaka bildirmelisiniz. Asansörün kurulacağı yer ile bina arasında mesafe de kat olarak sayılır. Bunu da hesaba katarak görüşmeler yapıyoruz.

Adana Asansör Kiralama Çeşitleri

Adana asansör kiralama çeşitleri var elbette. Mobilya mağazaları,inşaat firmaları ve her grup için asansör kiralama çeşitleri vardır.

Mobil Asansör Kiralama

Bu asansör römorklu ve bir aracın arkasında istenilen noktaya elle dahi kurulur.

Modüler asansör Kiralama

Bu asansör çeşidi kamyon üstüne bindirilen bir platform gibi kullanılır.