Memurlara Özel

Doğu ve güneydoğu bölgesine atanan personellere özel indirimli fiyatlarımız mevcuttur.Aynı istikamete giden personeller ikişerli guruplar halinde taşınarak uygun fiyat çalışması yapılmaktadır.Taşıma esesları son derece güvenli olup logosuz araçlarla sevkiyat yapılmaktadır.Bilgi için lütfen arayınız.


Çağlayan

 Milliyet  Nakliyat

​     

Mevzu Bahis Vatansa Gerisi Teferruattır.

Polis,Asker,Öğretmen

Bu üç guruba özel taşıma fırsatları sunulmaktadır.Firmamız memur sevkiyatı ağırlıklı çalışmaktadır.Karşılıklı taşıma sistemiyle giden eve geri gelen personelleri taşıma planına dahil edip son derece uygun fiyat politikası elde etmeketedir.1milyondan fazla memur sevkiyatı yapan firmamızın tecrübesi mukayese edilemez.


agenli86@gmail.com

​amramat70@gmail.com

AFYON SİGORTALI NAKLİYAT

Afyon Sigortalı evden eve nakliyatın önemini  her hizmet alanımızda sunmaktayız. Ev Eşyası taşımacılığında sektöründe öncü firması haline gelen Afyon sigortalı nakliyat şirketi olarak işimize göstermiş olduğumuz gerekli önem ve güveni müşterilerimize yansıtmaya gayret göstermekteyiz. Şirketimizden alacağınız her türlü şehir nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktayız .Afyon sigortalı nakliyat öncesinde ücretsiz olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınız görülüp  listesi yapıldıktan sonra her  eşyanız sigorta güvencesi kapsamına alınmaktadır. Yapılan sigorta poliçeleri ile müşterilerimizin aynı anda zarar takiplerinin yapılması, sigorta şirketleri ile ortak olarak çalışması,  dosya takiplerinin sağlanması gibi alanlarda içerisinde de hizmet sağlamaktayız.
Afyon Nakliyat olarak yapmış olduğumuz nakliyat sorumluluk sigortaları ile ev, ofis taşıma ve diğer nakliye hizmetlerde meydana gelen kaza durumlarında veya eşyanızın zarar görmesi durumunda uygulanan sigortadır. Biraz daha özetlemek  gerekirse paketleme, yükleme, boşaltma işlemleri sırasında şirketimizden kaynaklanan sebepler nedeniyle eşyanın hasar görmesi durumunda sizlere ödeme yapılan sigortanın kapsamıdır. Bunların yanı sıra doğal afetlerden oluşabilecek, deprem, sel, su baskını, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşıda sigorta güvence altındadır.
Afyon evden eve nakliyat firması olarak faaliyet göstermiş olduğumuz alanların tümü sigortalı nakliyat güvencesi altında sağlanmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde sizlere sektöründe kusursuz, güvenilir nakliyat firmalarıyla iş yapmak, hizmet almak istiyorsanız firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Kusursuz bir hizmet ancak Afyon Nakliyat güvencesi altında sağlanabileceğini herkesin bilmesiniz isteriz.