Sigortalı Taşımacılık

Adana sigortalı taşımacılık sektöründe öncü olan firmamız siz değerli müşterilerimizin gözünü arkada bırakmadan çalışmalarını yürütebilmek için son derece büyük bir titizlik ve düzenle çalışmaya 2001 yılından beri devam ediyor. Adana evden eve nakliyat alanında çalıştığımız müşterilerimizin her biri bizim için referans olarak geri dönmüş olup, genelde bizimle çalışan her müşterimiz bir başkasına tavsiye olarak ismimizi verdiği için büyük bir onur ve gurur duyuyoruz.

Bu güvene ve memnuniyete karşılık olarak iş ahlakımızı bozmadan, ekibimize sonsuz bir güvenle yıllardır bu işi yapıyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için bütün müşterilerimizin özel isteklerine, ricalarına asla hayır demiyoruz. Taşımacılık işi güven üzerine kurulan bir iş olduğu için, müşterilerimizin bize emanet ettikleri eşya, dosya, belge, mobilya vb. her şeyin değerinin farkında, bilincindeyiz.

Sigortalı Taşımacılık Neden Önemlidir ?

 Sigortalı taşımacılık evden eve nakliyat  şehirler  arası taşımacılığın  yayılması ile  firmaların birbiriyle rekabet için buldukları ve müşterilerin içini rahatlatacak bir yöntem olarak son yıllarda ortaya çıkmış bir garantidir. Sigortalı taşımacılıkta taşınan eşyaların bir hasar görmesiyle bu hasarın karşılaması olarak bilinen sigortalı taşımacılık, sıfır olan ürünlerin yükleme veya paketleme sırasında uğradığı hasarın ve diğer ürünlerin taşıma yapılan aracın kaza yapması sonucunda uğradığı kaza sonucu uğradığı hasarın kapsanması durumudur.

Hiçbir taşıma  şirketinde olmadığı gibi firmamızda da ikinci el ürünler sigorta kapsamına girmez. Sigorta şirketleri ikinci el olan ürünlerin taşınması sırasında oluşabilecek hasar ve arızalar için sigorta yapmaz. Evden eve taşımacılık sektöründe en çok şehirler arası nakliyat için sigorta önemlidir. Nakliyat sigortası ile yaptıracağınız poliçe sayesinde eşyalarınız sigorta altına alınmış olur.

   Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

Eşyalarınızı bir ilden diğerine  taşırken mutlaka garanti kapsamına alıyor ve sigortalıyoruz. Nakliyat sigortası kapıdan kapıya olan bölüm için geçerlidir. Yolculuk sırasında kaza,doğal afet gibi hırsızlık gibi olaylara karşı eşyalarınız sigorta kapsamında taşınır. Diğer işleyiş sırasında olabilecek hasarlardan firmamız sorumludur.

Tabi firma olarak düzenli çalışıyoruz. Bu tür işlere gerek kalmadan profesyonelce taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Ancak tedbir her zaman iyidir. Eşşeğimizi sağlam kazığa çakıp gerisini ALLAH (C.C) ye bırakıyoruz. Normal şartlarda evden eve sigortası diye bir sigorta yok. Nakliyat emtia sigortası yapılıyor. Bunu araştırıp ne demek istediğimizi daha iyi anlarsınız.

Size sigortalı taşımacılık denildiğinde işçilerin çalışma sırasında verebileceği hasarları sigorta firmalarının karşılamayacağını bilmenizde fayda var. Bu tip sözler veren kimselere itimat etmeyiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet şehirler arası kaza ve doğal afet gibi durumlarda zararınızı sigorta firmalarından tazmin edebilirsiniz
Sigorta firmaları kapıdan kapıya tüm eşyalarınızın zararını karşılar