Şırnak Şehirlerarası Nakliyat

Şırnak şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz atama dönemlerinde memur sevkiyatı üzerine planlanır. Şırnak ile Türkiye’nin tüm illeri arası taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Adana merkezli çalışan firmamız dönüş seferlerinde eşyalarınızı çok uygun fiyatlara taşıyacaktır. Anlaşmalar sözleşme ile sabitlenir. Firmamız müşterilerinin başını ağrıtacak ve üzecek davranışlardan kesinlikle kaçınır.

Sudan bahaneler ile fiyat farkı istemek,teslimatı geciktirmek gibi davranışlar asla firmamız vizyonu dışında kalır. Bu sebeple sadece gerçekten yapabileceğimiz işlere söz veriyoruz. Bugüne dek hata payımız elbette oldu. Ancak bu % 1 oranında kabul edilebilir bir durum.  Her geçen gün Şehirler arası evden eve nakliyat alanında kendimizi geliştiriyoruz. Şu an tamamen müşteri memnuniyeti üzerine çalışıyoruz.

En İyi Şekilde  Şehirler Arası Evinizi Taşıma Sözümüz Olsun

Şırnak şehirlerarası nakliyat sürecinizi en iyi şekilde yöneteceğimize söz veriyoruz. Bakın hizmet işleyişimiz şöyle başlar ;

  • Ekspertiz
  • Eşya Toplama
  • Mobilya Montaj
  • Paketleme
  • Çelik Kasa Model Araçlar
  • Sigorta Garantisi
  • Sözleşme Garantisi
  • % 10 İndirim Sözü

Bu liste size en iyi ev taşıma imkanlarını sunabilmek için ekiplerimiz tarafından özenle hazırlanmıştır.

Şırnak Adana Arası Ev Taşıma

Şırnak Adana arası evden eve nakliyat için en uygun firma olduğumuzu söyleyebilirim. Tayin dönemlerinde sürekli Adana ve doğu güneydoğu Anadolu illeri arası taşıyoruz. Dönüşte Şırnak’dan Adana’ya ataması yapılan memur kardeşlerimizi uygun fiyatlara taşıyoruz. Sizde bu fırsatı yakalamak isterseniz taşınma tarihinizi en az 15 gün önceden bildiriniz. İmkan yoksa acil yüklemeler içinde uygun fiyatlara küçük araçlarımız ile tek seferde taşırız.

Şırnak ev taşıma

Sıkça Sorulan Sorular

Şırnak şehirlerarası nakliyat için her zaman sigorta yapılıyor.
Şırnak şehirlerarası nakliyat fiyatları 3500-5000 arası gidilen mesafe eşya durumu ve kat yüksekliğine göre değişir.
Evet yaz aylarında atama dönemlerinde sürekli Şırnak Adana arası çalışıyoruz.
Şırnak'dan Türkiye'nin en uzak iline en fazla 48 saat içinde hava ve yol şartlarına bağlı olarak teslimat yapıyoruz.