Bize Ulaşın05374092406

Hoşgeldiniz. Bugün

Tam Hizmet Taşıma

Ana Sayfa » Adana Ev Taşımacılık » Tam Hizmet Taşıma

Adana Tam hizmet taşıma şekli bir yandan da anahtar teslim gibi sayılır. Taşınma esnasında elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmazsınız. Ekibimiz tün detayları ele alır ve taşıma işlemini başlatır. Sizin koli aramanıza yada mobilya ustası,klima ustası,uydu ustası aramanıza gerek kalmadan bütün işler tarafımızca yapılır. Tabi etik olarak iç çamaşırı gibi kişisel eşyalarınızı toplamak isterseniz bu tamamen size bağlıdır.  Adana evden eve nakliyat aşamasını sizi strese sokmadan yönetebilecek ender firmalardan biriyiz. Tam hizmet taşıma sistemimiz profesyonel olarak nakliyat aşamasının en hızlı ve en güvenilir şekilde geçmesini sağlar. Tam hizmet taşıma sistemimizde bize taşınacak adreslerini vermeniz yeterlidir. Başka hiç bir işi yapmanıza gerek yok. Ancak bozulabilecek gıda maddeleri var ise bunları daha önceden tüketmeniz yada derin dondurucularda muhafaza etmeniz önerilir. Bizlere sitemiz harici facebook sayfamız aracılığı ile de ulaşabilirsiniz. Sayfamız aracılığı ile eşya resimlerinizi gösterebilir yada müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Tam hizmet taşımada neler yapıyoruz gelin beraber inceleyelim. Daha sonra karar vermek  için size yardımcı olalım.

Tam Hizmet Nakliyat İle Neler Yapıyoruz ?

Yukarıda söylediğimiz gibi anahtar teslim taşıma yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şöyle;

  • Bütün küçük eşyaların toplanması.Mutfak barda tabak,kitap,biblo vesaire bütün bunların kolilere yerleştirilmesi bize ait.
  • Mobilyaların montaj işlemleri.Yatak odası genç odası,genç odası aklınıza gelebilecek bütün mobilyalar tarafımızca montaj yapılır.
  • Beyaz eşyaların montaj işlemleri tarafımızca yapılır. Çamaşır makinesi,fırın,bulaşık makinesi bütün bunların montajları.
  • Klima montajı tarafımızca yapılır.Şofben montajı tarafımızca yapılır.
  • Uydu montajı
  • Perde montajı
  • Avize Montajı

Kısacası taşınma esnasında aklınıza gelebilecek bütün işleri biz yapıyoruz. Tabi diğer taşıma tarzları ile tam hizmet taşıma arasında fiyat olarak farklılıklar olacaktır. Bu işlemde eleman sayısı fazladır.Kullanılan malzeme oranı yüksektir. Hele birde oturduğunuz ve yeni taşınacağınız evlerde taşıma için asansör kullanmak gerekirse maliyetler tavan yapabilmektedir. Ancak yinede taşıma işinin stresini yaşamamak için değeceğiniz düşünüyorum. Taşınmak gerçekten zahmetli bir iştir. Bizde bu işi en az stres ile yapmayı kendimize görev biliyoruz. Bu hizmetimizi seçmeniz halinde taşıma işinin kusursuz ve en az stres ile geçeceğini bilmenizi isterim.

 

12 Aralık 2018

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz