ankastreyi kim söker

Taşınırken Ankastreyi Kim Söker

Taşınırken ankastre konusu her zaman problem olan konulardan biridir. Profesyonel yöntemlerle sökülmesi ve takılması gereken ankastre kimin tarafından sökülür ve takılır? Portatif olması nedeniyle genellikle ankastreler yeni eve taşınmaktadır. Bu işlemde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Güvenli bir şekilde ankastrenin yeni adresteki mutfağa ulaştırılması profesyonel ‘ankastre nasıl sökülür?’ İşlemi ile gerçekleştirilmektedir. Adana evden  eve nakliyat firması olarak ankastre söküp takma işinizi yapıyoruz.

Her türlü ankastre modeli ekibimiz tarafından güvenli bir şekilde sökülebilmektedir. Bu işte yılların tecrübesine sahip ekibimiz müşteri memnuniyetini tercih etmektedir. Eksi veya yeni bütün ankastre seti ekibimiz tarafından sökülmektedir. Ankastre nasıl temizlenir? Konusu kadar söküm işlemi de önemlidir.

Ankastre Nasıl Sökülür?

Mutfakların vazgeçilmesi olan ve ankastre fırın, ocak ve aspratörden oluşmaktadır. Aspratör yemek yapımı esnasında oluşan yemek kokusunu dışarı atmaktadır. Fırın ve ocak ise yemek pişirme işleminde kullanılmaktadır. Ankastre set montaj işleminde dikkat edilmesi gereken husus ‘profesyonellik’ konusudur. Mutfakların en önemli ihtiyaçlarından biri olan ankastre seti marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Ankastre sökme ve taşıma işlemi Yüksek katlardan Adana asansörlü taşımacılık sistemi ile yapıldığı için sorun olmayacaktır.

Ekibimiz ev taşıma işlemleri esnasında eşya güvenliğini ön plana çıkarmaktadır. Eşyaların güvenli bir şekilde yerinden çıkarılması, paketlenmesi, istiflenmesi, taşınması ve teslimatı profesyonelliğe ihtiyaç duymaktadır. Ankastre nasıl sökülür? Yeni adreste ankastre montajı işlemi ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzman olmayan ve ankastre montajı konusunda yeteri kadar tecrübesi olmayan nakliye firmaları ankastre sete zarar verebilir. Bu işte yılların tecrübesi ve güvenilir hizmet kalitesi ön plandadır. Firma olarak güven ve kaliteye önem veriyoruz.

Ankastre Sökme İşlemi Fiyatı

Nakliye hizmetinde her bir aşama ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. Ankastre montaj işlemi de fiyat listesinde yer alan konulardan biridir. Ekibimiz taşınma işlemi öncesinde taşınacak eşyaları yerinde inceler ve gerekli notları alır. Analiz işleminin ardından taşıma işlemi için kullanılacak aracın belirlenmesi, paketleme ve sigortalama gibi işlemler liste halinde hazırlanır. Ankastre sökme ve montajı işlemi de ekspertiz ekibinin listesinde yer alan konulardandır. Ankastrenin yeni adresteki mutfak tezgahına uyum sağlaması gerekir.

Ankastre modelleri çeşitlidir ve montaj özellikleri farklıdır. Bu farklılık fiyata yansımaktadır. Ekspertiz elemanlarımız ankastreyi yerinde inceledikten sonra fiyat vermektedir. Sökme işleminin yanı sıra paketleme konusu da bu kategoride önemlidir. Özel kutularda ve balonlu naylonlarla güvenli bir şekilde ankastre taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşıma işleminde her zaman için eşyanın dayanıklılık özelliği dikkate alınmaktadır.

Ankastre Sökme ve Montaj İşlemi

Ankastre sökme işlemine fırından başlanmaktadır. Fırın kapısının iç kısmında fırını tutan vidalar ilk aşamada sökülür. Bu iç kısımdaki vidaları çıkardıktan sonra fırın yerinden çıkar. Fırının kapağından tutarak dışarı doğru çekiyoruz. Fırın vidalarını küçük bir poşete koyun. Ankastre montaj işleminde de bu vidalara ihtiyaç vardır.

Fırın yerinden çıkarıldıktan sonra sıra ocağa gelmektedir. Ocağın alt kısmındaki bağlantı vidaları yerinden çıkarıldıktan sonra ocak kolaylıkla yerinden çıkmaktadır. Ocağın alt kısmındaki vidalar ocağı tezgaha tutturmaktadır. Fırın çıkarıldıktan sonra iç kısımdaki vidalar sökülerek ocak yerinden çıkarılır. Ocağa bağlı olan doğal gaz ve elektrik bağlantıları uzman ekibimiz tarafından güvenle yerinden çıkarılmaktadır. Aspratör sökme işleminde, aspratörü tutan vidalar yerinden çıkarılır. Aspratörün bacası sökülür ve aspratör yerinden çıkarılır. Ekibimiz ankastre sökme işleminde bağlantı vidalarını dikkatli bir şekilde yerinden çıkarmaktadır.

Montaj işleminde de aynı yol takip edilir. Ancak montajda en önemli konu uyumdur. Yeni adreste getirilen ankastre setin yeni adresteki tezgaha uyması gerekir. Aksi halde montajı yapılamaz. Ekibimiz ilk aşamada yaptığı inceleme sonunda ankastre setin yeni adresteki tezgaha uyup uymayacağını kolaylıkla tespit edebilmektedir.

Profesyonel Ankastre Hizmeti

Firma ekibimiz sökme işleminden taşıma işlemine kadar bütün aşamalarda profesyonelliği ön planda değerlendirmektedir. Ekibimiz söz verilen zaman diliminde işleme başlamaktadır ve kısa sürede ankastre sökme işlemini gerçekleştirmektedir. Programlı ve planlı hareket eden ekibimiz özel paketleme yöntemleriyle paketlemektedir. Fırın balonlu naylona sarılmaktadır ve ön camın zarar görmemesi için köpük kullanılmaktadır. Köpük darbelere karşı fırının zarar görmesini önleyecektir. Ankastre sökme işlemi baştan sona ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ocağın üst kısmındaki parçaları poşete yerleştirildikten sonra ocak balonlu naylona sarılır ve kutuya yerleştirilir. Aspratör de aynı şekilde özenle paketlenir ve yük aracına yüklenir.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.