Trabzon Şehirlerarası Nakliyat

Tayin dönemlerinde Trabzon şehirlerarası nakliyat şirketi olarak Trabzon’dan Türkiye’nin tüm  illerine ev taşıma işlemini profesyonel olarak yapan bir firmayız. Muhatabımız genelde asker,polis gibi sürekli il değiştirmek durumunda olan müşterilerdir. Bu yüzde bu döneme özel olarak hazırlanıyoruz. Trabzon ev  Taşıma firmaları içinde en tecrübeli şirketler arasında yer alan Milliyet nakliyat firmamız şehirler arası nakliyat fiyatlarını siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlıyoruz. Eğer bir ataması çıkan memur iseniz baştan % 15 şehirler arası nakliye  indirimi kazandınız demektir.

Trabzon Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Trabzon şehirler arası nakliyat ev taşıma hizmetimiz yılların verdiği tecrübe ile kusursuz hale gelmiştir.  Ev eşyası taşıması sırasında  eşyaların paketlenmesi,mobilyaların montajı ve diğer işler için yetiştirilmiş personeller ile yolumuza devam ediyoruz. Firma olarak sadece kendi araçlarımız ile yapacağımız işlere söz veriyoruz. 3. taraf kişi yada kurumlara iş alıp satmak firmamızda kesinlikle yasaktır.

Ancak size söz verebilmemiz için taşınma tarihinizi bize en az 1 hafta önceden bildirmeniz gerekir. Çünkü yükleme tarihlerinde hangi aracın nerede olacağını belirlemek için zamana ihtiyaç vardır.  ayrıca uygun Trabzon şehirler arası ev taşıma ücretlerini belirlemek için aynı araca 2 müşteri eşyası yüklüyoruz. Aynı istikamete taşınan müşterileri belirleyip taşımacılık planını oluşturmak için zaman çok önemlidir.

Trabzon  Asansörlü Şehirler Arası Nakliyat

Trabzon  şehirler arası nakliyat asansörlü ev taşıma işlemini diğer tüm illerde uyguluyoruz. Gidilen şehirler de bulunan firmaların asansörleri kiralanarak bu işi çözüyoruz. Kaçıncı kat olursa olsun dert etmeyin. Firmamızın tüm illerde anlaşmalı olduğu asansörlü taşıma şirketleri mevcuttur. 1. yada 2. kat üstü tüm taşıma işlerinde asansör kullanıyoruz. Ancak Doğu ve güneydoğu bölgelerinde bazı illerde asansör bulunmadığından manuel olarak taşıma gerçekleştiriyoruz.

Size tavsiyemiz bir ilçeye taşınacak iseniz 3. kattan yüksek bir ev tutmamanız olacaktır. Hele de eşyanız çok ise bunun taşıma maliyeti bazı bölgelerde ikiye katlayabilir. Ancak alçak katlarda olursa sorun olmayacaktır. Asansörlü taşıma yapılamayan ilçelerde  fazla eleman desteği ile nakliye işinizi bitiriyoruz.

 

Trabzon  Sigortalı Taşımacılık

Trabzon  şehirler arası nakliyat için sigortalı taşımacılık son derece önemlidir. Ne yazık ki terör bölgesi olduğundan ne zaman ne olacağını bilemiyoruz. Bu yüzden ev taşıma sigortasını mutlaka yapıyoruz. Sizde ister bizimle taşının ister başka firma ile sigorta poliçenizi mutlaka isteyin. Sigorta kapsamı kaza ,terörden kaynaklanan olaylar,doğal afetler gibi olası bir duruma karşı çözüm olacaktır.

Diğer işçilik sırasında oluşabilecek hasarlardan firmamız sorumludur. Bu konuda güvenebilirsiniz. Sigortalı taşımacılık ile kafanız rahat eder. Hem hayatta ne zaman ne olacağı belli olmaz diye düşünüyorum. İşi şansa bırakmak yerine garantici davranmayı tercih ediyoruz. Bugün 100 bin tl eşya bedeline 150₺ gibi bir poliçe parası çıkar. Bu rakamı vermemek için eşyayı riske atmaya değermi sizce ? Bizce değmez.,

Trabzon   Adana Arası Ev Taşıma Ücretleri

Trabzon    Adana arası ev taşıma fiyatları için örnek olarak 2+1 evinizin 3. kat ile 5. kat arası taşınacağını varsayalım. Bu taşıma işleminde her 2 taraf için asansörlü taşımacılık söz konusudur. Gidilen yol 450 kilometre ve en az 4 eleman ile yapılan bir iştir. Bu ev taşıma işleminin ortalama maliyeti 3400₺ olarak belirlenir.

Akçaabat  Evden Eve Nakliyat

Akçaabat  evden eve  nakliyat sektöründe yada Türkiye genelinde evden eve nakliyat firmalarının muhatap olduğu müşteriler genel olarak memurlardır.Yani polis,asker,öğretmen,savcı ve benzeri memurlardır. Bizde bunun bilincinde olan bir Akçaabat   nakliye firması olarak planlamalarımızı bu yönde yapıyoruz. Memur müşterilerimizin en çok araştırdığı konu  şehirler arası nakliyat fiyatlarıdır. Devletin verdiği yol ücretleri ile nakliyat ücretlerini birbirine bağlamak ister. Ancak her müşteri eşyasının taşıma mesafesi,kat yüksekliği ve eşya miktarı aynı olmayacağından fiyatlarda oynama olacaktır.

Trabzon Yomra  Nakliyat

Biz Trabzon   Yomra  nakliyat  firması olarak aynı yöne taşınan personelleri belirleyip eşyalarını aynı gün aynı araca yüklemek sureti ile fiyat düzenlemesi yapıyoruz. Böylece yol ve mazot masraflarından elde ettiğimiz tasarrufu müşterilerimize yansıtıyoruz. Tabi bu noktada eşya miktarı son derece önemlidir. Trabzon  Evden eve nakliyat araçlarımızı standart iki ev eşyasını taşıma yapacak şekilde dizayn edilmiştir. Örnek olarak 2 adet 2+1 evi rahatlıkla taşıyabiliriz. Ancak 2 adet 4+1 eşyayı araçlar kesinlikle almaz.Mardin şehirlerarası nakliyat sayfamızı inceleyiniz.