Adana Villa Taşıma Şirketi

Firmamız ister dublex ister triplex olsun her türlü villa taşımacılığını en kısa sürede profesyonelce yapabilecek alt yapıya sahiptir. Villa taşımak normal apartman dairesi taşımaya kıyasla daha çok özen ister ve daha zordur. Her firma bu işin altından kalkamayabilir. Araçların ebatları büyük olmalı yada birden fazla araca sahip olunmalıdır.

Villalarda bulunan eşyalar muhtemelen lüks tür. Bunun için çalışan ekibinde gerçekten eğitimli profesyonel kişiler olması gerekir. Eşya miktarı oldukça çok olacaktır. Mobilyalar,salon takımları,beyaz eşyalar ve daha niceleri. Bu eşyaları de monte etmek ve paketlemek belli bir tecrübe gerektirir. Villalarda  bulunan tablolar,antikalar vesaire tüm eşyaları güvenli taşımak ve sigortalamak şarttır.

Adana Villa Taşıma Sürecimiz

Biz Adana Milliyet  nakliyat olarak 20 yıldan fazla süredir ev eşyası taşımacılığı hizmeti veriyoruz. En Tecrübeli Adana ev taşıma firmalarından biri olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Taşıma ekiplerimiz içinde mobilya montaj ustaları,paketleme ustaları ve elektrik ustaları gibi pek çok nitelikli elemanımız mevcut.

Villa da bulunan eşyaları baloncuklu kalın naylon ile korunaklı şekilde paketliyoruz. Mobilyaları beyaz ev eşyalarını,koltuk takımlarını hem hijyenik hemde asla zarar gelmeyecek şekilde sarıyoruz. Villa iç yada dış merdiveni dar ise üst katlara çıkarmak için modüler asansörümüzü devreye sokuyoruz. Net söylemeliyim eğer sizde bir villa sahibi iseniz Baraj Nakliyat sizin için doğru seçim olacaktır. Dilediğiniz zaman ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Dublex Villa Taşıma

Villa Taşımacılığı hizmetlerinde eşyalarınıza yaptığımız eşya sigortası ile eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi açısından çalışıyoruz. Sizin için özel olan eşyalarınızın da en ufak bir maddi ve manevi hasara uğramaması açısından da bizlere önceden bildirdiğiniz zaman eşyalarınıza çok daha fazla dikkat ediyoruz. Herhangi bir aksi durum söz konusu olduğunda da şirketimiz zararınız neyse karşılamaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinden itibaren düzenlemesine ve yerleştirilmesine kadar geçen süreçteki tüm aşamada yardım ediyoruz.

Triplex Villa Taşıma

Eşyalarınızı paketledikten sonra asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde eşyalarınızı nakliyat aracımıza taşıyoruz. Daha sonra siz yanımızda iken nakliyat aracımızın kapılarını kapatıyoruz. Siz olmadan nakliyat aracının kapıları açılmaz. Böylelikle eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecektir. Yeni adresinize gittikten sonra sizin onayınızı alarak nakliyat aracının kapılarını açıyoruz. Sonra asansörlü eşya taşıma sistemimizi kolay kurulumu ile hızlı bir şekilde kuruyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular