Yumurtalık Evden eve nakliyat gibi hizmet sektöründe yer alan firmalar açısından müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmekte ve müşterilerinin memnuniyeti ön planda tutarak faaliyetlerine yön veren firmalar rakipleri arasından sıyrılmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi olarak benimseyen şirketimiz, tüm müşterilerine kaliteli, disiplinli ve profesyonel taşımacılık hizmet sunma çabasındadır. Adana Evden Eve nakliyat olarak, eşyaların bulundukları adresten en uygun şekilde alınması ve yeni adrese nakledilmesi konusunda tüm imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Nakliyecilik sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip eden ve en hızlı şekilde hizmetlerine yansıtan şirketimiz, uzman kadrosu, amacına uygun nakliye araçları ve asansörlü taşımacılıkta yararlanılan teknik ekipmanları ile uzun yıllardır müşterilerine kaliteli taşımacılık hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Evden eve nakliye söz konusu olduğunda, taşınacak eşyaların eksiksiz ve hasarsız olarak yeni adrese ulaştırılması en önemli hedeftir. Bu hedefe ulaşmanın yolu ise; profesyonel bir evden eve nakliye hizmetinden yararlanmaktır. Yumurtalık evden eve nakliyat şirketimiz, taşınacak eşyaların bulundukları ortamda demonte edilmesi ve paketlenmesi ile başlayan taşıma sürecinin her aşamasını titizlikle planlamaktadır. Demonte ve paketleme işlemi sonrasında nakliye aracına taşınan eşyalar, sürekli olarak yenilenen nakliye araçlarımızla yeni adrese ulaştırılmaktadır. Yeni adrese indirilen eşyaların ilgili alanlara yerleştirilmesi ve demonte edilenlerin ilk hallerine uygun olarak monte edilmeleri ile taşıma işi tamamlanmaktadır.

Asansörlü Nakliye Avantajı

Çok katlı binaların her geçen gün artışı asansörlü nakliyecilik olarak bilinen hizmetin ortaya çıkmasında en büyük etken olmuştur. Taşınacak eşyaların bulunduğu yerin ya da yeni adresin üst katlarda yer alması, özellikle dar apartman boşlukları söz konusu olduğunda büyük bir zorluk yaratmaktadır. Asansörlü taşımacılık konusunda hizmet veren Yumurtalık nakliye firması olarak; asansör düzeneğimizi dairenin geniş bir penceresine ya da balkonuna yanaştırarak taşıma işini çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Asansör düzeneği üzerinde bulunan platforma yerleştirilen eşyalar, hasar görmeksizin yeni yerlerine ulaştırılmakta ve taşınma süresi de oldukça kısalmaktadır. Müşterilerine her zaman her konuda en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz, teknik donanımını gelişen teknoloji ile paralel olarak sürekli yenilemektedir.

Sigorta konusu da evden eve nakliye hizmetlerinde önem taşıyan konulardan biridir. Müşterilerimizin bizlere emanet ettikleri her bir parça eşyayı zarar görmeden taşımak bizim için en önemli konudur. Bu amaçla, tüm riskleri değerlendirmekte ve öngörülemeyen durumlara karşı önlemlerimizi almaktayız. Taşınma işlemi sırasında istenmeyen bir durumun ortaya çıkması halinde müşterilerimizin zarar görmemelerini sağlamak üzere üstlendiğimiz tüm evden eve nakliye işlerini sigorta kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Yumurtalık evden eve taşımacılık işinde yaptırılan sigortanın kapsamı, beklenmeyen bir durumun ortaya çıkması halinde ortaya çıkan zararın tazmin edilmesini sağlamakta ve müşterilerimizin mağdur olmalarının önüne geçmektedir. Hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz konforlu bir taşınma süreci yaşamaktadırlar,

Yumurtalık Şehir İçi Nakliyat

Yumurtalık Nakliyat şehir içi şehirlerarası taşımacılık nakliye şirketleri olarak kendi alanında taşımacılıkta bu özelliklere ve kriterlere sahip olan tek firmayız. Hedeflediğimiz tek amaç ise sizin memnuniyetinizi iç rahatlığınızı ve güler yüzünüzü görmektir. Yumurtalık Şehirlerarası Nakliyat Biz eğitimlerini tamamlamış personel ekibimizle birlikte olanaklı araç filomuzla, aracımızın iç kabin tasarımıyla sorunsuz bir taşınma gerçekleştiririz ki eşyanızın sadece maddi boyutunu değil, gözünüzde ki manevi değerinize düşünür bilir asla göz ardı etmeyiz. Yumurtalık Parça Eşya Nakliyat Bu yüzden işimizdeki en ince detayları dahi büyük hassasiyet kavramı içerisinde ele aldığımız için siz müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmış durumundayız. İletişime   Facebook takip

yumurtalık evden eve nakliyat